BURN ENERGY DRINK PRESENTS: LINDSTRØM (LIVE)

Todd Terje ve Prins Thomas’la birlikte nordic disco’ya altın çağını yaşatan Norveçli ünlü DJ, enstrümanların hakimi ve prodüktör Lindstrøm’le dans etmekten başınızın döneceği geceyi 4 Kasım’da Garaj’da yaşayacaksınız.

“- Adam hit makinesi çıktı.

Lindstrøm’ün dans pistine kazandırdığı hit şarkıların, disco müziğin kuzey yakasında gerçekleştirdiği reformların haddi hesabı yok. Kuzey’in Grammy’si Spellemannsprisen’e 4 kez aday olup 3 kez kazanan birinden bahsediyoruz. Where You Go I Go Too gibi yıllardır dans etmekten zaman kavramını unutturan klasik bir albümle başlayan kariyer ve Prins Thomas’la elektronik müziğin sürmanşetine yerleşen üç ortak albümle Shazam’dan hallice “bu şarkı kimindi?” sorularının cevabı olan biri! Her nerede dans ediliyorsa, orada mutlaka bir Lindstrøm şarkısı/remix’i vardır.

– 70’lerden 80’lere ilhamın 50 tonu

Lindstrøm, averaj bir elektronik müzik prodüktöründen çok ama çok fazlası. Aynı anda Giorgio Moroder’den The Beach Boys’a, Cerrone’den ABBA’ya izler taşıyan albümler, şarkılar ve remix’lere hayat verebilmek için büyük bir birikim gerekiyor. Çoğu zaman yediğinin içtiğinin ayrı gitmediği ve sık sık beraber çalıştığı Todd Terje ve Prins Thomas’la kuzeyden gelen space disco akımına karşı beslenen büyük sevginin, dünyanın her köşesine dokunan ve milyonlarca insanı mutluluk içinde dans ettiren melodilerin arkasında Lindstrøm var.

– Dansın en “feel good” hali

Evet; dansın en “feel good” haliyle yüzlerinizde güller açarak dans edeceğiniz ve sadece ertesi gün değil, uzunca bir süre yüzünüze tebessümü yerleştirecek bir gece için nordic ve space disco’nun kült figürü Lindstrøm’le baş başa olacaksınız.”  1 alana 1 bedava kampanyası; etkinlik günü saat 19:00’a kadar biletix.com, saat 21:00’a kadar Garaj gişelerinde geçerlidir.

DİNLE