KEEP SHELLY IN ATHENS

KEEP SHELLY IN ATHENS İSTANBUL’DA İLK KEZ!

28 Ekim Cumartesi akşamı ‘’Keep Shelly in Athens’’ ile birlikte konser vereceğini duyurduğumuz Gengahr grubu özel nedenlerinden ötürü sahne alamayacaktırEtkinlik, Keep Shelly in Athens ile planlandığı üzere 22.30’da gerçekleşecektir. Elimizde olmayan bu gelişme nedeniyle göstereceğiniz anlayışa şimdiden teşekkür ederiz. Bilet iadesi talepleriniz için Biletix ve Garaj gişelerinden bilgi alabilirsiniz. Konserde görüşmek üzere…
– Rüyalarda buluşalım, buluşturalım!

Atina ve İstanbul’u ortak bir rüyada buluşturacak Keep Shelly in Athens, chillwave ve dream pop’un yükseliş dönemine damgasını vuran isimlerden. The Guardian’ın da dediği gibi “Üzülmekten mutluluk duymanızı sağlayacak” Keep Shelly in Athens, ödüllü Avustralyalı şair Jessica Bell’in ruhunuzun yer çekim kuralarını alt üst edecek sesi ve kurucu üye RΠЯ imzalı elektronik/atmosferik altyapılarla düşlerinizin notalara dökülmüş karşılığını verecek!

– The Guardian: “Üzülmekten mutluluk duymanızı sağlayacaklar”

Tam anlamıyla ayaklarınızı yerden kesecek, melankolinin mutluluk verici halini sizlerle buluşturacak ikili, müziğiyle Saint Etienne’den Air’a, vokalleriyle ise Tracey Thorn’dan Nancy Sinatra’ya geniş bir ilhama sahip.

29 Eylül’de dördüncü stüdyo albümü Philokalia’yı yayınlayan Keep Shelly in Athens, rüyaların soundtrack’ini yazdığı kariyerinin ilk İstanbul konserinde sizin de ortak rüyanız olacak!

Keep Shelly in Athens’la; o hep hatırlamak, bir daha bir daha görmek istediğiniz rüyanın fon müziğine kavuşmuş kadar mutlu olacaksınız!  1 alana 1 bedava kampanyası; etkinlik günü saat 19:00’a kadar biletix.com, saat 21:00’e kadar Garaj gişesinde geçerlidir.

DİNLE