Cumartesi gecelerinin yeni konsepti Warehouse, 22 Ekim Cumartesi gecesi house müziğin iki dinamik ismi NTFO ve Thyladomid’i ağırlıyor.

NTFO

Romanyalı Dani ve Robert’tan oluşan NTFO, adını iki sanatçının bireysel sahne isimlerinin birleşiminden alıyor. Birlikte müzik üretmeye başlamadan önce Dani “NTQ”, Robert ise “Fort” adıyla biliniyordu. Daha güçlü olduklarını fark eden Dani ve Robert, müzik endüstrisindeki başarılarını daha yukarı taşımak için bir araya geldiklerinde her biri sanatından ve adından bir parça kattı ve en nihayetinde NTFO hayat buldu. Eşsiz sound’ları ve renkli deep house ritimleri ile NTFO daha uzun yıllar house müzik için önemli bir yer tutacağa benziyor.

Thyladomid

Thyladomid’in uluslarası bilinirliği 2010 yılına dayanıyor. “Interstellar Destiny” adını verdiği yeni albümü ile müziğinde farklı bir maceraya atılmış durumda. Thyladomid’den bekleyeceğiniz klasik bir club sound’undan çok daha fazlasını vadettiği bu albümde, narin ve derin düşünceler barındıran parçalar yer alıyor.
Thyladomid, “Interstellar Destiny” albümünü yaratırken kendisini pek çok şeyin ilham verdiğini söylüyor. “Albümdeki her bir şarkı, bu gezegen üzerindeki varoluşumuzun, güzel ya da çirkin pek çok evresini anlatıyor. Melankolik başlıklı bu albüm, çevremi nasıl algıladığımın müzikal yansıması; ve umarım dinleyicilere bunu hissettirebilirim.” derken aslında takipçilerine bir kulüp DJ’inden çok daha fazlası olduğunu ispatlıyor.

Murat Uncuoğlu

Ülkemizin en çok prodüksiyon yapan isimlerinin başında gelen Murat Uncuoğlu, elektronik dans müzik kültürünün yayılmasını sağlayan isimlerden biri.
27 yıl önce başladığı müzik kariyerinde bir çok başarılı projeye imza attı. Ses mühendisliği ve pordüksiyon üzerine eğitim alan Murat Uncuoğlu, Türkiye’nin ilk dans müzik radyosu Radio 2019’un kurucusu. Besteci, şarkıcı ve aranjör Aytekin Kurt’la ortak olarak MiracleWorkz isimli prodüksiyon şirketi kurarak Türkiye ve dünya çapında eserler üretti.


« Ağustos 2017 »
Pzt Sal Çrş Prş Cum Cts Pzr
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31