GOLDNIGHTS serisi ünlü Rus müzisyen EVGENY GRINKO ile devam ediyor!


VALS adlı şarkısı ile gönüllerde taht kuran EVGENY GRINKO ilk uzun albümü Ice For Aureliano Buendia'nın tanıtımı için çıkacağı Türkiye turnesi kapsamında 12 Aralık 2014 gecesi garajistanbul'da!
Dünyanın her yerinden önemli müzisyenleri Türk seyircilerle buluşturacak olan GOLDNIGHTS serisinin yeni misafiri Rus besteci, piyanist EVGENY GRINKO Ankara, Konya, İzmir, Eskişehir ve İstanbul'u kapsayan turnesinde hayranlarıyla buluşacak.
Moskova'nın yakınında Zhukovsky adlı küçük bir kasabadan çıkan fakat kısa sürede adını tüm dünyaya duyuran genç piyanist, ilk kez Türkiye turnesine çıkıyor.... Daha önceden yayımladığı iki kısa albümden sonra ilk uzun albümünü Ice For Aureliano Buendia adıyla Aralık 2014'te yayımlayacak olan EVGENY GRINKO, duygulara hitap eden, dinleyenleri düşsel yolculuklara çıkaran tarzı ile "Cinematic Melodies" ve "Winter Sunshine" isimli albümleriyle kazandığı ünü, "Vals" adlı şarkısıyla pekiştirdi. İlk uzunçalarında sanatçının YouTube'da 2.600.000 kereden fazla izlenen "Vals" şarkısının yanı sıra "Serenade", "Rumba", "Faulkner's Sleep" gibi şarkılar da yer alıyor.
Sanatçının ilk uzunçaları Ice For Aureliano Buendia CD olarak ilk kez bu turnede satışa çıkacak.
Türkiye'de çok sıkı bir dinleyici kitlesine sahip olan ve yanında çellocu, kemancı, violacı ve akordeoncu 5 müzisyen ile sahne alan EVGENY GRINKO, konserlerinde piyano haricinde gitarda ve davulda da hünerlerini gösteriyor.
Daha önceden 2 kere İstanbul'da kapalı gişe konser veren EVGENY GRINKO'nun GOLDNIGHTS kapsamında gerçekleşecek bu turnesi 2014 yılının en son büyük turnesi olacak.
Birbirinden yetenekli müzisyen ve grupları izleyeceğimiz GOLDNIGHTS serisinin bir parçası olarak gerçekleşecek EVGENY GRINKO turnesi daha önceden Mr. Big, Asaf Avidan, Paul Gilbert, Richie Kotzen, God Is A Astronaut, Marty Friedman, Marillion, Marky Ramone, Rainbow, Leon Hendrix, Wardruna gibi isimlerin Türkiye konserlerini düzenleyen MOODLive organizasyonunda gerçekleşecek.


« Ağustos 2017 »
Pzt Sal Çrş Prş Cum Cts Pzr
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31