1990 yılında kurulan dünyaca ünlü “Progressive Rock” grubu Anathema, 23 Mayıs’ta garajistanbul sahnesinde bir kez daha Türkiye’deki hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Kurulduğu ilk yıllarda Doom Metal tarzında müzik yapan, daha sonra Pyschodelic ve Progressive Rock tarzında eserler sunan Anathema, Türkiye’de çok büyük ve sadık bir hayran kitlesine sahip. Cavanagh ve Douglas kardeşlerden oluşan grupta gitar ve vokallerde Vincent Cavanagh, gitar, klavye ve vokalde Danny Cavanagh, bass gitarda Jamie Cavanagh, vokallerde Lee Douglas ve davulda John Douglas yer alıyor.

Anathema’nın Doom Metal ve Pyschodelic Rock çizgilerindeki müziği, melankoli ve aşk temalı sözlerle birleşince yıllarca özellikle genç kesimin başucu gruplarından biri oldu. Metal müzik dinleyicileri ile tarzın uzağındaki kesimi birleştiren soundu ve müziklerindeki duygusal atmosferi sayesinde canlı performanslaın aranılan ismi oldular.

Kariyerlerinin en başarılı albmü olan 2012 tarihli “Weather Systems” birçok ödüle layık görülürken, grup son yıllarda dünya çapında verdiği konserlerle hayranlarıyla buluşma imkanı yakalarken, yeni kitlelere ulaşarak dinleyici kitlesini arttırmayı başardılar.


“23 Mayıs Cumartesi akşamı arkadaşlarınla Anathema’yı izlemeye garajistanbul’a geleceksen ve kalabalıktan sıyrılıp konseri özel bir yerden izlemek istiyorsan, bu haber tam sana göre!
Sadece Anathema konserine özel Gold Loca şimdi satışta!

Rock severlerin heyecanla beklediği Anathema konserinde sana özel loca alanında arkadaşlarınla doyasıya eğlenmek ve bu deneyimi farklı kılmak istiyorsan info@garajistanbul.org adresinden bize ulaş.
Yalnızca bir şanslı grup için hazırlanmış olan Gold Loca fırsatını kaçırma!

*Gold Loca minimum 6, maksimum 10 kişiliktir.”


« Ağustos 2017 »
Pzt Sal Çrş Prş Cum Cts Pzr
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31